Procedúry

play final 1 1

Vyberte si svoju vekovú kategóriu

Hormonálna nerovnováha u niektorých mladých ľudí, najmä s mastným typom pleti, spôsobuje nadmerné premastenie pokožky, výskyt vyrážok, komedómov a akné. Dobrým riešením sú ČISTIACIE ošetrenia. Na stiahnutie zápalu a neutralizáciu baktérií vždy používam okysličenie pleti. Potrebujem dosiahnuť, aby pleť prestala byť živnou pôdou pre škodlivé baktérie a hydratovala sa, pretože hydratácia posilňuje obranyschopnosť pokožky.

Manuálne čistenie pleti vytláčaním je nepríjemné a niekedy aj bolestivé. V takom prípade odporúčam KARBONOVY PEELING pomocou Q-Switch laseru, ošetrenie vyvoláva pocit tepla a je príjemné.

Čistiace procedúry by sa mali ideálne absolvovať každé tri týždne aspoň po dobu troch mesiacov. V priebehu tohto obdobia procedúry striedam. Po zlepšení stavu pleti už stačí len jedno ošetrenie za mesiac v priebehu celej puberty. Je to cesta k zdravej a peknej pleti.

Čistenie pleti

Odlíčenie, exfoliácia, zmäkčenie pleti ultrazvukom a/alebo gélom, extrakcia, ozonizér-okysličenie, protizápalové sérum, zinková maska, hydratačné sérum, na záver krém s SPF50. Dĺžka ošetrenia, 60-90 min.

 • Deti do 15 rokov 58 €

  90 min

 • Hĺbkové čistenie pleti, tvár 86 €

  60 min

 • Hĺbkové čistenie pleti, tvár + krk 98 €

  90 min

Karbónovy peeling

Odlíčenie, nanesenie karbónového peelingu, ošetrenie pomocou Q-Switch laseru, ampulka proti akné na normalizáciu premastenia pleti, maska, na záver krém s SPF50.

 • Deti do 15 rokov 105 €

  1 h

 • Tvár 168 €

  75 min

Mladá, krásna pleť plná živín. Pleť je zastabilizovaná. Pomaly začíname rozumieť, ku ktorému typu pleti patríme. T-zóna sa viac premasťuje v každého typu pleti, u mastnej najviac. U suchej sa bližšie k 25-ke začínajú objavovať prvé vrásky okolo očí. U normálneho typu sa objavuje mdlosť a únava, ktoré laik na prvý pohľad ešte nepozoruje – je to spôsobené tým, že sa mladé ženy o pleť síce starajú, ale často to nerobia správne. V tomto veku sa bunky dobre delia, pokožka je aktívna a vo vnútri pleti prebiehajú dôležité ozdravné procesy.

Príďte na odbornú konzultáciu a svoje prvé kozmetické ošetrenie. Dozviete sa viac o svojej pleti, lepšie sa zorientujete vo svete kozmetiky a zároveň pocítite blahodarný dotyk rúk kozmetičky a účinky aktívnych kozmetických látok.

Pleť mladých žien si vyžaduje viac práce na povrchu, aby pôsobila nielen mlado, ale aj bohato a krásne.

Ošetrenie

Odlíčenie, peeling – v lete okysličujúci, v zime chemický, zmäkčenie pleti (ak je potrebné), extrakcia, ozonizér, ampulka podľa potrieb pleti aktivovaná jemnou masážou, maska, na záver krém s SPF 50.

Klasické kozmetické ošetrenie
 • Tvár a krk 98 €

  75 min

 • Tvár, krk a dekolt 108 €

  90 min

Ocean Miracle

Ide o spojenie 100% prírodných aktívnych zložiek morského pôvodu: koncentrovanej morskej vody, výťažkov z morských rias a moderných technológií. Je vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre najcitlivejšiu pleť, ekzematickú pokožku, pokožku trpiacu psoriázou alebo seboroickou dermatitídou. Hydratačné ošetrenie so silným účinkom proti známkam starnutia.

 • Tvár a krk 118 €

  90 min

Excel therapy O2

Life-Cytoxygen je skutočnou zásobárňou molekulárneho kyslíka zapuzdreného v ceramidoch. Okysličuje aj najhlbšie vrstvy pleti. Ošetrenie je vhodne pre obyvateľov veľkomiest so znečisteným ovzduším. Ošetrenie chráni pleť aj pred elektrosmogom z počítačov a telefónov. Stres, uponáhľané životné tempo, nedostatok spánku, UV žiarenie – to všetko sú negatívne vonkajšie vplyvy, ku ktorým sa pridružujú prirodzené známky starnutia. Keď pridáme kyslík, pleť začne dýchať. Dýchať znamená žiť.

 • Tvár a krk 118 €

  90 min

Stres, snaha zvládnuť všetko perfektne, túžba vyzerať krásne a neodolateľne. V tomto životnom období chýba rovnováha – v živote, v pleti, niekedy aj vo vzhľade.

Kozmetický priemysel má širokú ponuku omladzujúcich procedúr – invazívnych, ekologických, aj reálne potrebných (ktoré ponúkam ja :-)). Osobne som proti botoxu a všetkým invazívnym zásahom. Zastávam názor, že sa žena nimi dobrovoľne vzdáva svojej tváre … oblieka si masku Barbie.

Pleť je neposlušná, nič jej nepomáha. Objavujú sa komedómy, občas vyrážky, pleť sa mastí, a zároveň má suché šupinky, zo dňa na deň prichádzajú vrásky, prehlbujú sa, vystupujú pigmentové škvrny, mladistvý ružovkastý odtieň pleti vystrieda nažltlý.

Detoxikácia spodných vrstiev pokožky, posilnenie bunečnej obnovy, dodanie potrebných aktívnych látok a rozjasnenie pleti zvnútra pri pravidelných procedúrach, raz za 45 dní, vám zaistí uchovanie mladosti a krasy.

Ošetrenie

Uvítací rituál, odlíčenie, okysličujúci alebo chemický peeling, čistenie ultrazvukom (ak je potrebné), extrakcia, bio-stimulačný laser alebo ozonizér, aktívne sérum podľa potrieb pleti, masáž zameraná na problematické miesta, maska, masáž rúk, masáž hlavy, na záver krém s SPF 50.

Timexpert C+ (A.G.E.)

Je rad prípravkov s vysokým obsahom vitamínu C. Stimuluje syntézu kolagénu, chráni DNA. Pleti dodáva pružnosť a pevnosť, zmierňuje vrásky, zjednocuje odtieň pokožky a rozjasňuje pleť. Je vhodný pre pokožku s nejednotným odtieňom, pre unavenú a ochabnutú pleť so známkami predčasného starnutia. V laboratóriách GDC vyvinuli špeciálnu masáž slnečnou loptičkou pre lepší účinok aktívnych látok na uzdravenie pleti.

 • Tvár a krk 108 €

  90 min

 • Tvár, krk a dekolt 118 €

  100 min

Age defense

Predstavuje technológiu na báze prebiotík a probiotík. Ošetrenie má celkový anti-agingový účinok, ktorý zlepšuje stav pleti o 100%, pretože pôsobí proti všetkým známkam predčasného starnutia zvnútra aj zvonka. Ošetrenie je vhodne pre všetky typy pleti, pre ženy aj mužov, najmä po užívaní antibiotík, po chorobách a na posilnenie pleti na jar a na jeseň.

 • Tvár a krk 118 €

  90 min

 • Tvár, krk a dekolt 135 €

  120 min

Skin - lightening & illumination

Ošetrenie, ktorého výsledkom je rozžiarená pleť, zjednotený odtieň bez pigmentových škvŕn a iných nedokonalostí . Spôsobené škody napráva na bunkovej úrovni. Jedinečné zloženie na báze kyselín najnovšej generácie spolu s najnovšou technológiou aktívnych látok vo forme lipozómov pôsobí proti prebytočnej tvorbe melanínu, proti podráždeniu kože a má ochranný, obnovujúci a anti-agingovy účinok.

 • Tvár a krk 118 €

  90 min

 • Tvár, krk a dekolt 135 €

  120 min

Vitaj životná múdrosť :-)! Na chrbte nesieme batoh rôznych životných skúseností. Je na čase zastať, spomenúť si na svoje potreby a začať sa o seba starať. Nechať sa rozmaznávať, poďakovať samej sebe za to, čo som dokázala.   … Pozrite do zrkadla, usmejte sa a rezervujte si termín na kozmetiku 🙂.

Sama prežívam toto životné obdobie, preto hovorím o sebe.  Makám, aby pleť vyzerala pestovane a dôstojne, aby som mala zo seba dobrý pocit, nevyhováram sa, nefňukám, dodávam pleti kvalitné séra, ampuly, krémy, produkty striedam podľa stavu pleti a ročného obdobia, pravidelne chodím na kozmetiku. Napriek tomu, že som kozmetička, sama si nedokážem urobiť masáž, ktorá mi vytvorí nový reliéf, spevní obrysy tváre, rozprúdi lymfu, aby ma zbavila opuchov.

Pleť jednoducho začína starnúť. Je len na nás, ako chceme vyzerať. Každý deň pribudnú nové vrásočky alebo sa prehĺbia už existujúce, pokožka ochabuje, stráca pevnosť a pružnosť, pod aj nad očami máme vačky, pery sa stenčujú, strácajú kontúry a nadobúdajú nepekný studený fialový odtieň, líčka ovisajú, krk… morčací krk… . To je smutná realita, ale nemusíme ju pasívne prijímať. My – sexi, múdre, krásne ženy v najlepšom veku si chceme život užívať plnými dúškami.

Ošetrenie

Uvítací rituál, odlíčenie, peeling, extrakcia, bio stimulačný laser alebo ozonizér, aktívne sérum 1, aktívne sérum 2, masáž , roll lift terapia, maska, masáž rúk, masáž hlavy, na záver krém s SPF 50.  

Často kombinujem rôzne druhy masáže. Pri výbere sa riadim tým, čo pleť alebo klientka práve potrebuje alebo čo zvyšuje účinnosť séra. Používam buď intenzívne alebo hlboké, pomalé ťahy, procedúra má svoju dynamiku 🙂.

Masáže
 • NOVÉ. Masáž štetcami, neurorelaxácia
 • Lymfodrenážna masáž s rozmarínovým olejom
 • Reflexná terapeutická masáž ihlami
 • Liftingová aktívna masáž
 • Bankovanie tváre ( tzv. cupping glass therapy)
 • Roll & Lift masáž
 • Protivrásková masáž
 • Klasická kozmetická masáž
 • Hlboká masáž na uvoľnenie svalov
 • Jacquetova masáž (na uvoľnenie pórov)
 • Shiatsu a klasická masáž hlavy
 • Masáž rúk
Timeless prodigy

5 rastových faktorov a 50 000 000 kmeňových buniek z damaskej ruže (Rosa damascena). Ultra anti-aging ošetrenie s okamžite viditeľným a postupným efektom. Aktivuje genézu buniek, zdokonaľuje ich kvalitu a posilňuje ich funkcie. Ozajstný rituál a exkluzívne zložky, detox pleti želatínou z francúzskeho šampanského,  3D kolagénová maska, multivitamínový koktail a zhutňujúci krém s bielou hľuzovkou.

 • Tvár, krk a dekolt 158 €

  120 min

Regenerin

Cieľom je dosiahnuť viditeľne mladšiu, pružnejšiu a pevnejšiu pleť bez vrások. Účinné zložky: AHA a BHA kyseliny, argireline amplified, želé z gaštanu a pagaštanu konského, amino-firm, vitamínový komplex. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, od suchej po mastnú. Výsledok po procedúre: uvoľnená tvár bez napätia, výrazove línie a vrásky sú vyhladené, vyhladený mikroreliéf pleti, obnovená hustota a hydratácia pleti, zvýšená pružnosť a pevnosť.

Ak chcete za mesiac omladnúť o 8 rokov, odporúčam raz za 10 dní prísť na ošetrenie a domov si zakúpiť krém a  božské sérum (garantujem, že si sérum obľúbite :-).

 • Tvár, krk a dekolt 135 €

  120 min

Skin sensation

Obnovuje hydrolipidový plášť. Výsledkom je zjednotený odtieň pleti, vitalita, hydratácia, vypnutá a rozžiarená pleť. Zlatá maska s 24-karátovým zlatom má antioxidačný, revitalizačný a mineralizačný účinok.

 • Tvár, krk 118 €

  90 min

 • Tvár, krk a dekolt 135 €

  120 min

Chcem ostať sama sebou, chcem sa o seba starať, chcem vyzerať dobre, dôstojne. Rozmaznávam sa.
Bunky sa delia pomaly, pleť potrebuje silné, aktívne živiny.

Ošetrenie

Uvítací rituál, odlíčenie, peeling (možno použiť aj dva druhy peelingu), extrakcia, bio-stimulačný laser, sérum 1, sérum 2, hlboká masáž, maska, masáž rúk, masáž hlavy, na záver krém s SPF 50.

Corrective

Kozmetika z hadím jedom. Je to účinná alternatíva k liftingovému chirurgickému zákroku, spomaľuje svalové kontrakcie, dodáva pokožke objem a vyplňuje prázdne miesta spôsobene hlbokými vráskami. Obnovuje stratenú pevnosť pleti a vytvára tak okamžitý vyhladzovací a liftingový efekt.

 • Tvár, krk a dekolt 135 €

  120 min

Timexpert rides

Rad inšpirovaný najmodernejšími  postupmi estetickej chirurgie. Prináša avantgardný spôsob, ako čeliť mimickým vráskam a vráskam vo všeobecnosti. Regeneruje pokožku a bojuje s vráskami zvnútra. Komplex Pro-Collagestine-Fill vracia pleti ideálnu štruktúru podporou tvorby kolagénových a elastínových vláken.

 • Tvár, krk a dekolt 135 €

  90 min

Infinity

Senzorické holistické ošetrenie piatimi rastovými faktormi, ktoré v každej fáze prináša nekonečné množstvo zmyslových vnemov. Pôsobí priamo na DNA. Ošetrenie je určené pre zrelú pleť, ktorá trpí stratou pružnosti, hlbokými vráskami a veľmi zreteľnými mimickými vráskami. Jeho výsledkom je nová štruktúra pleti.

 • Tvár, krk a dekolt 135 €

  120 min

Zákazníčky, čo sa o seba starajú, sú mi veľmi sympatické. Keď predo mnou na ležadle leží zrelá, pestovaná žena, mám pred ňou veľký rešpekt a úctu, cítim jej múdrosť, energiu ženskej sily a nežnosti … má môj obdiv :-).

Ošetrenie

Uvítací rituál, odlíčenie, jemný peeling, extrakcia, bio-stimulačný laser, sérum, relaxačná a hlboká masáž, maska, masáž rúk, masáž hlavy, na záver krém s SPF 50.

Global lift

Pracujeme na remodelácii tváre, opätovne definujeme kontúry, krk a líca sa vypnú. Aktívne látky zlepšia fungovanie buniek ovplyvňujúcich silu a pevnosť tkanív. Zrelá pleť znovu nadobúda súmernosť, dochádza k zmenšeniu dvojitej brady.

 • Tvár, krk a dekolt 118 €

  120 min

Timexpert SRNS

Chráni a opravuje bunkovú DNA namáhanej pokožky, regeneruje ju, stimuluje jej obranyschopnosť a zvyšuje protistresový potenciál.

 • Tvár, krk a dekolt 118 €

  120 min

NOVINKA V PONUKE – PRÉMIOVÉ OŠETRENIE NA MIERU

Toto ošetrenie je zamerané na hlboké uvoľnenie a silné omladenie pleti. Tak, ako všetky moje oštrenia, aj toto je založené na individuálnom posúdení Vašich potrieb. Jeho inakosť spočíva v procese, počas ktorého pridávam účinné látky a postupy podľa Vašej reakcie a stavu pokožky. 

 • Ošetrenie na mieru 168 €

  2 hod.

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu