Permanentný make up obočia

play final 1

Pri predkresľovaní  budúceho  obočia kladiem veľký dôraz  na individuálnosť klientky. Jej asymetriu prijímam ako charizmu jej osobitosti. Nekreslím podľa šablóny, nekopírujem podľa niekoho iného, skrášľujem a cez peknú tvár žene pomáham, aby prijala samu seba.

avatar

Viktorija

Techniky, ktoré používam

1. Hyperrealizmus

HYPERREALIZMUS je nová a najprirodzenejšie vyzerajúca technika permanentného make-upu obočia. Je veľmi náročná na vyhotovenie, už druhý rok si každodenne cibrím kreslenie chĺpkov :-).
V tejto technike sa pri kresbe chĺpkov prispôsobujeme prirodzenému rastu, ale vykresľujeme  ich v lepšom smere. Potrebujeme skrášliť tvár, dodať jej šmrnc a zaujímavosť.
Táto technika je vhodná aj pre mužov, ženy a deti s alopéciou, pre dámy s riedkym obočím, pre všetkých, ktorým do ideálneho vzhľadu chýbajú v obočí chĺpky.

2. Púdrové obočie

PÚDROVÉ OBOČIE sa vytvára tieňovaním od tmavšieho základu na spodnej línii obočia k svetlejšiemu odtieňu. Touto jemnou technikou vykresľujeme dokonalý tvar obočia. 
Je vhodné pre dámy, ktoré majú svoje chĺpky, ale chýba im žiadaný tvar. Zrelým dámam dokážeme novým vhodným tvarom obočia vytvoriť optický face-lift, ktorý omladí a pridá výrazu zmyselnosť.

Cenník

 • Hyperrealizmus, hlavná procedúra 350 €

  3 hod.

 • Korekcia o mesiac 100 €

  1,5 hod.

 • Druhá korekcia (ak je potrebná) 68 €
 • Púdrové obočie 300 €

  2,5 hod.

 • Korekcia o mesiac 100 €

  1 hod.

 • Druhá korekcia (ak je potrebná) 68 €
 • Konzultácia 30 €

  30 min.

Kedy odporúčam permanentný make-up obočia

Obočie bez chĺpkov

Chĺpky nerastú alebo rastú veľmi riedko, sem-tam chĺpok – nedržia tvar. Rastú len na začiatku alebo len v strednej časti obočia. Možno ste si v minulosti chĺpky nesprávne vytrhávali, možno je to geneticky dané,  možno alopécia – tieto príčiny nie sú kontraindikácie PM.

Riešenie

HYPERREALIZMUS. V tejto technike, kde vytváram „prirodzené“ chĺpky, ako jediná imitujem aj štádiá rastu. V každom obočí sú hrubšie aj tenšie chĺpky, hustejšie a redšie miesta – dodržujem toto pravidlo a výsledkom je prirodzené obočie s dokonalým tvarom a vzhľadom.
Pri alopécii nadobúda tvár klienta/ky obrysy, charakter, znovu vie dvíhať obočie, vie sa hnevať, jednoducho opäť dokáže prejavovať svoje pocity výrazom tváre.

Nepekná forma obočia

Chĺpky rastú na  široko, sú kade tade roztrúsene a nevytvárajú  pekný tvar. Pri úprave obočia dáma nevie, čo a koľko má vytrhnúť. Obočie môže byť aj husté, ale miestami má lysinky. Môže byť krátke, tenké, dlhé, rovné, udivené alebo v tvare špicatej striešky.

Riešenie

Vytvoríme tvar obočia, ktorý bude ladiť s proporciami tváre a podčiarkovať jej ženskú krásu. Vykreslím chĺpky púdrovou technikou v 3D  alebo použijem obidve techniky. Na postupe sa dohodneme s klientkou podľa jej želania. Obočie ohraničuje tvár, dodáva jej charakter aj charizmu, je ako rám drahého obrazu.

Asymetrické obočie

Pravé obočie sa líši od ľavého vo viditeľnej asymetrii. Každodenné dokresľovanie je únavné a obočie aj tak nikdy nie je rovnaké.

Riešenie

Asymetriu vyrovnáme v maximálne možnej miere, obočie bude symetrické a celá tvár získa harmonický vzhľad. Z pohľadu do zrkadla sa budete radovať.

Svetlé obočie

Veľmi svetlé chĺpky, ktoré na tvári takmer nevidno. 

Riešenie

Bledé obočie zvýrazníme o jeden až dva tmavšie odtiene, bude ho vidieť, ale naďalej bude vyzerať prirodzene.

Pestované obočie

Mladá žena sa o svoje obočie dôkladne stará a udržiava jeho tvar, teda aspoň si to myslí.

Riešenie

Pohľad profesionála pomôže nájsť iný, modernejší tvar, ktorý zákazníčke viac pristane, permanentným make-upom tento tvar na rok a pol až dva zafixujeme.

Nosenie okuliarov

Všetky dámy, ktoré nosia okuliare, potrebujú kontrastnejší výraz, aby sa oči  za okuliarmi nestrácali. Rovný rám vždy podčiarkne asymetriu obočia. Každodenné líčenie je veľmi náročné, často končí skôr ako farebné machule, než presné línie.

Riešenie

Linka medzi riasy alebo klasická linka zvýši kontrast očí a krásne oči bude spoza skiel okuliarov dobre vidieť. S upraveným obočím budete môcť nosiť akékoľvek zaujímavé okuliare. Keď si dáte urobiť PM celej tváre, budete precízne nalíčená už od prebudenia, ušetríte čas a tiene sa vám nerozmažú po celej tvári.

Ukážky mojich prác

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu