viktorija omne

Som expert na permanentný mejkap, omladzujúce ošetrenia pleti a vizáž

Verím, že každá žena má v sebe krásu. Často však ostáva skrytá a mojou misiou je vyniesť ju do popredia a spraviť ju neprehliadnuteľnou.

Permanentný make-up a kozmetiku nevnímam iba ako služby, ktorými sa živím. Pre mňa sú prostriedkom na podporu sebavedomia a vnútorný komfort mojich klientiek. Súčasne sú mojou obľúbenou výzvou – snúbi sa v nich umenie, technológia a dôkladná metodika, ktorú som za svoju kariéru vytvorila.

Harmonicky pôsobiaca tvár predstavuje symbiózou symetrie a farieb. Odtieň pokožky, obočia a pier musí byť v súlade s farbou očí a navzájom sa dopĺňať. Súčasne musia korešpondovať s estetickou symetriou tváre a vyvažovať jej črty. Iba tak vznikne ucelený obraz, ktorého výsledkom je krása.

Už od roku 2001 som na ceste obsiahnuť všetky tieto elementy a dosiahnuť dokonalosť svojho remesla. Prešla som školeniami na techniky permanentného make-upu na Slovensku, Poľsku, Česku, Taliansku, Rusku a Ukrajine. Som držiteľkou mnohých certifikátov, denne cvičím kreslenie voľnou rukou a 12 rokov sa venujem osobnostnému rozvoju pod vedením profesorky Ľubici Hamárovej.

To všetko za cieľom byť ideálnou partnerkou v zvýrazňovaní Vašej krásy.

Spoločne Vás objavíme.

Viktorija

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu