Nastreľovanie náušníc

play final 1

Nastreľovanie náušníc a prepichovanie uší je už dlhoročne mojou doplnkovou službou. Realizujem ju pri dievčatkách od 6 mesiacov a za dobu svojej praxe som opatrila náušničkami už stovky párov uší. 

Na úvod sa s dievčatkom zoznámim, ak to jej vek dovoľuje, tak sa aj porozprávame. Rodičom vysvetlím priebeh zákroku, všetko sa deje v priateľskej a uvoľnenej atmosfére. V druhom kroku špeciálnou fixkou naznačím na uškách miesto pre náušničky a potom pristúpim k prepichovaniu alebo nastreleniu – v závislosti na voľbe rodiča.  

V každom prípade dávam maximálny dôraz na to, aby zákrok nebol pre dievčatko ani rodičov stresujúci, aby ho ľahko zvládli a aby na tento deň v živote mladej dámy spomínali iba v dobrom.

Nastreľovanie náušníc je hygienicky čistá, rýchla a bezbolestná metóda. Náušničky sú vyrobené z chirurgickej ocele (chirurgická oceľ nevyvoláva alergie) a sú sterilne zabalené. Z hermeticky uzavretého obalu umiestnim náušnice rovno do pištole a nastreľujem ich do vydezinfikovaného uška s označeným miestom pre náušničku. Proces hojenia trvá päť týždňov a ušká sa nezapaľujú.
avatar

Viktorija

Cenník

  • Nastreľovanie 1 dierky 16 €
  • Pár náušníc z chirurgickéj ocele 16 €
  • Pár dizajnových náušníc z chirurgickej ocele 39 €
  • Dezinfekcia na domácu starostlivosť 3 €

Ukážky mojich prác

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu