Permanentný make up

play final 1

Permanentný make-up je mladá procedúra, používa sa asi 30 rokov. Vychádza z tetovania, ktoré má naopak približne 3000 rokov. Prvýkrát som sa stretla s permanentným make-upom v roku 2000, keď som si dala urobiť obočie a očné linky. Dovtedy som nemala ani potuchy, o čo ide :-).

Permanentnému make-upu ako profesii sa venujem od roku  2011. Vyvíjal sa permanentný make-up, vyvíjala som sa s ním aj ja. Pri tejto procedúre pociťujem veľkú zodpovednosť. Prepáčte za výraz, ale veď robím žene na tvári „kérku“, ktorú si nezmyje ani neschová a musí prejsť aj procesom hojenia, ktorý trvá celý mesiac (je tu pomerne veľa nepohodlných faktorov).

Až po mesiaci vidno, či tvar a farba zákazníčke presne sedia. Po následných drobných korekciách upravený vzhľad vydrží asi 2 roky. Niekedy zákazníčky pozývam na druhú korekciu, ale najviac sa mi osvedčil postup rozložený na tri procedúry.  Potrebujem čas, aby som sa zoznámila s výzorom zákazníčky, jej tvárou, pokožkou, farebnosťou a povahou.

Podľa mňa je najlepšou voľbou jemný permanentný make-up. Som za nežnosť v tvári. Ráno by sa dáma mala prebudiť prirodzene pekná, nie s hrubým PM, čo pripomína večerné líčenie. Pripúšťam, niekomu sa viac páči a aj pristane výrazný PM, ale vždy treba, aby bol urobený esteticky a vkusne.

Prečo ja? Prečo by ste svoju tvár mali zveriť práve mne? 

Za 10 rokov práce s permanentným make-upom som si našla svoj štýl a filozofiu. Ku každej tvári pristupujem tvorivo, kladiem dôraz na estetickú stránku. Pri kreslení skíc hľadám, čo zákazníčke najviac pristane, a až keď to nájdem, predkreslím budúci tvar, ktorý jej predstavím a spoločne ho prekonzultujeme.

Mám rada aj módne trendy v PM, napríklad pri tvaroch obočia, ale viem, že nepristanú každej žene. Niektoré zákazníčky majú natoľko zaujímavé vlastné prirodzené črty, že nemá zmysel ich prerábať, lebo by sa vytratila ich osobnosť. Stačí SKRÁŠLIŤ, čo je dané. Nesiem zodpovednosť za pekný výsledok.

Pozývam vás do krásneho štúdia s pohodlnými ležadlami, jemnou hudbou, vynikajúcimi službami, profesionálnou starostlivosťou. Pozývam vás vychutnať si zážitok, ktorý skrášli telo aj dušu.

avatar

Viktorija

Výhody permanentného make-upu

Šetrí čas

Vstávam skôr, aby som sa namaľovala. Keď zaspím, líčim sa narýchlo po ceste. V priebehu dňa musím stále kontrolovať a upravovať líčenie. Keď sa večer príliš unavená, idem spať nalíčená.

Riešenie

Permanentný make-up prináša do života komfort a denne dokáže ušetriť až 30 minút (20 minút ranné líčenie a 10 minút poctivé večerné odlíčenie). Netreba sa maľovať za jazdy a rozčuľovať sa, keď sa nedarí nakresliť symetrické obočie. Nemusíte sa zobúdzať skoro ráno, môžete si pospať.

Stálosť permanentného
make-upu

Tiene zašpinia všetko, čoho sa dotknú. Rúž zjete pri rozhovore alebo pri jedle, obočie si zotriete pri obliekaní, očné linky sa roztečú, keď sa rozplačete v kine. Líčenie treba neustále kontrolovať, venovať mu pozornosť a čas.

Riešenie

Permanentný make-up dokáže nahradiť šminky, je stály, nezotiera sa. Netreba sa stále pozerať do zrkadla a starať sa, či je všetko v poriadku.

Smutný a unavený výraz

Konce obočia padajú dole a sú nižšie ako začiatok obočia. Kútiky pier smerujú nadol, pery sa zužujú do tenkej čiary. V mladosti majú pery živú červenú farbu, v zrelom veku nadobúdajú studený fialový odtieň alebo farbu strácajú, blednú. Oči blednú a stráca sa výraz.

Riešenie

Správne zvolený tvar obočia dokáže ubrať päť rokov. Nájdeme váš odtieň pier. Môže byť jemný alebo hlboký, sýty, v každom prípade oživí vašu ženskosť. Očné linky krásne olemujú oči a opticky tvár pozdvihnú, zmizne ďalších päť rokov. Na svoje okolie začnete pôsobiť ako pozitívna a otvorená osoba.

Jazvy a šrámy

Stráca sa plochosť a farebnosť pokožky. 

Riešenie

Najprv sa vynasnažíme vyrovnať jazvu a potom ju zafarbíme v tóne pokožky. Zbavíte vás nepohodlia a komplexov.

Neviem sa namaľovať

Maľujem sa, ale výsledok sa mi stále nepáči, strácam nervy. Nie som spokojná so sebou ani so svojím zovňajškom.
Riešenie

Vytvoríme ideálnu formu, vynaložíme na to toľko času, koľko bude treba. A vy už nebudete o sebe pochybovať. Odteraz bude váš make-up vždy dokonalý.

Alergia

Alergia vám neumožňuje používanie šminiek, ale vy chcete vyzerať krásne, ako ostatné ženy. 
Riešenie

Tento problém má len jediné riešenie. Pred procedúrou otestujeme alergické reakcie na zvolený odtieň pigmentu, ihly a ostatné produkty, ktoré použijeme pri procedúre.

Stále upravená

Aj doma chcem bez maľovania vyzerať krásne a upravene.
Riešenie

Vždy pestovaný a svieži vzhľad aj ráno bez make-upu. Pomôže zotrieť z tváre únavu a uberie 5-6 rokov. Všetci blízki si budú myslieť, že poznáte tajomstvo krásy :).

Keď sa odlíčim, strácam svoju tvár

Po odlíčení som bezvýrazná, cítim sa ako sivá myška. Mám pocit, že som bez tváre. Každý večer strácam svoju sebaistotu. 
Riešenie

Po odlíčení sa tešíte zo svojej  „prirodzenej“ krásy. Aj spať chodíte krásna. Ideálny zákrok pre dámy, ktoré nevedia byť nenalíčené.

Som moderná žena

Sledujem módne trendy. Nechcem, aby si niekto myslel, že som „sedliačka“. Cítim sa nepríjemne, pretože ostatné dievčatá majú permanentný make-up a ja nie. 
Riešenie

Vytvoríme PM najmodernejšími technikami. Môžete sa pochváliť pred kamoškami a na sociálnych sieťach. Vždy budete pekná a sebaistá.

Túžim po pozornosti

Chcem aby sa za mnou sa otáčali muži, závideli mi ženy. Chcem byť stredobodom pozornosti, chcem, aby sa o mne hovorilo. Nebojím sa pozornosti, ba naopak, vyhľadávam stále nové možnosti, ako na seba upozorniť.
Riešenie

Permanentný make-up upozorní na vašu esteticky krásnu tvár 24 /7. Budete vždy v centre pozornosti, lebo budete vkusne upravená.

Potrebujem zmenu

Môj život je rutina, túžim po zmene.  Zmeniť účes, dať si urobiť PM. Možno som dlho na materskej, možno ma opustil muž a chcem si nájsť nového, možno idem do nového zamestnania a chcem sa cítiť sebaisto a pekne. Jednoducho chcem novú seba a nový život.
Riešenie

Permanentný make-up je tetovanie na tvári – veľký krok ku zmene. Môžete si dať urobiť celú tvár: obočie, očné linky aj pery. V takom prípade budete mať pocit, že ste urobili veľa dôkladnej práce na ceste k novému životu. Získate novú, farebne zladenú tvár s harmonickými črtami.

Chcem si urobiť radosť

Chcem do seba investovať, pretože sa mám rada. Chcem sa obdarovať starostlivosťou, pretože som niečo dosiahla.
Riešenie

Cena môjho PM odzrkadľuje veľké množstvo školení u špičkových, drahých PM umelcov a každodenné tréningy na umelej koži. Uvedomujem si, že PM je tetovanie na tvári, preto preberám plnú zodpovednosť za celý proces procedúry, aj za výsledok. Za 12 rokov praxe som si vybudovala vlastný štýl nanášania pigmentu, ktorého výsledkom sú jemné, prirodzené črty.  Citlivo vnímam estetiku tváre. Pri tvorbe skíc vidím, ako sa mení tvár zákazníčky, vidím, aký rozdiel robí každý milimeter.
Myslím, že ste urobili správne rozhodnutie, keď ste si vybrali mňa ako svojho PM umelca.
Keď absolvujete procedúru, na vlastnej koži zažijete, čo znamená kompetentnosť, profesionalita a hodnota zodpovedajúca vynaloženým peniazom.

Milujem luxus

Chcem byť VIP, som úspešná, solventná a moderná. Navštevujem len tie najlepšie salóny. I keď mi na peniazoch veľmi nezáleží, nechcem ich len tak vyhadzovať.
Riešenie

Salón sa nachádza v srdci modernej biznis štvrte Bratislavy, v budove Twin City Tower. Je vkusne a esteticky zariadený. Je pre vás pripravený VIP servis a luxusná 2,5 hodinová kúra, kde budeme len my dve. V beauty branži mám veľmi dobrú povesť a som nositeľkou viacerých ocenení.

Chem si dať urobiť permanentný make-up

Dáma nemá žiadny konkrétny problém, ktorý by chcela vyriešiť permanentným make-upom.  Dala si ho urobiť kamarátka, chce ho aj ona, alebo videla  reklamu a spontánne sa rozhodla.
Riešenie

Urobím analýzu tváre, vyskúšame niekoľko návrhov, a tie nám odhalia, čo by sme mohli vylepšiť.

Chcem späť svoju mladosť

Elegantné sedemdesiatničky, osemdesiatničky sa nechcú cítiť a vyzerať ako starenky. Vo svojom vnútri sa cítia mladé. Žena sa chce cítiť dôstojne bez ohľadu na vek.
Riešenie

Permanentný make-up dokáže reálne  osviežiť, rozjasniť a omladiť tvár. Dokonca lepšie ako botox. Každej dáme zrelšieho veku by som odporučila, aby si dala urobiť pery,  pekný tvar a farba pridajú výrazu šarm a mladistvú koketnosť :-).

Trpím komplexmi kvôli svojmu zovňajšku

Treba niečo urobiť s mojou tvárou a upraviť nedokonalosti, aby som bola so sebou spokojná a šťastná.

Riešenie

Vypočujem si váš problém, urobím analýzu tváre, predkreslím budúci PM a spoločne odhalíme vašu krásu. Pretože každá žena je krásna. S permanentným make-upom budete chodiť s hrdo vztýčenou hlavou – veď ste krásavica :-).

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu