Odstraňovanie permanentného make upu

play final 1

Pigmenty odstraňujeme z kože dvomi spôsobmi: pomocou laseru ND YAG Q-SWITH a removerom RE-LINE.
Akým spôsobom budeme odstraňovať váš nepekný a nežiadúci permanentný make-up alebo drobné tetovania sa dohodneme počas konzultácie. Na základe diagnostiky farby pigmentu, polohy a hĺbky jeho uloženia v pokožke stanovíme, aký spôsob alebo kombinácia spôsobov odstraňovania bude pre vás najvhodnejšia.

Pigment leží v pokožke vo viacerých vrstvách, preto sa odstraňuje postupne vrstva za vrstvou počas viacerých procedúr v intervale 1,5 mesiaca. Toľko času trvá bunkám, fagocitom, vyčistiť pokožku od mikročiastočiek pigmentu. Až po 1,5- 2 mesiacoch vidíme koľko pigmentu sa podarilo odstrániť, koľko zostalo a aký spôsob alebo vlnovú dĺžku treba zvoliť.

Odstraňovanie je nepríjemná, ale rýchla ( 2min) procedúra. Vždy pracujem veľmi opatrne, bez poranení, zjazvenia a popálenín.

Pri odstraňovaní očných liniek používam ochranné oftalmologicky testované kryty. Veľký dôraz kladiem na bezpečnosť, správnosť procedúry a jemnosť.

Benefity odstraňovania 🙂
Všimla som si, že pri odstraňovaní obočia začínajú rásť chĺpky a obočie sa stáva prirodzene hustejšie. 
Keď zákazníčka príde od iného špecialistu, ktorý pracoval drasticky a na mieste odstraňovania jej vznikla jazva, po mojich procedúrach sa jazva vyrovná, ako keby som ju vygumovala.

avatar 1 1

Viktorija

Cenník

  • Odstraňovanie permanentného makeupu, obočie a pery (1 sedenie) 98 €
  • Odstraňovanie permanentného makeupu, očné linky (1 sedenie) 125 €
  • Odstraňovanie tetovania veľkosťou 5x5cm 98 €
  • Anestéza 10 €

    20 min.

  • Čaj na prečistenie lymfy 8 €

Ukážky mojich prác

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu