Mezoboost

play final 1

Mesoboost vytvára v epidermis desiatky tisíc dočasných mikrokanálikov, ktorými sú účinne, rýchlo a bezbolestne dopravované živiny do hlbšej vrstvy kože – dermis. Kombinuje dve technológie: mezočipovú transdermálnu penetráciu s elektroporáciou. Aktívne látky z mezoterapeutických koncentrátov Lab Solutions sa dostavajú do hlbokých vrstiev pokožky neinvazívnou cestou. Mesoboost zrýchľuje regeneračný metabolizmus, zlepšuje textúru pleti, jej pevnosť a kvalitu. Jeho účinnosť je podložená klinickými štúdiami.

Je to najúčinnejšia estetická procedúra v našom salóne. Z vlastného pozorovania a z pozorovania klientok, ktoré túto procedúru absolvovali, viem, že omladenie je viditeľné, citeľné a dlhodobé.

Hovoríme o 100% komplexnom omladení vzhľadu ženy. Vrásky sú vyrovnané, pleť je pevnejšia, pružnejšia a vypnutá, farebne zjednotená, tvár znova nadobudla pevnosť a  obrysy.

Odporúčam kúru pozostávajúcu z troch procedúr 1x za 7-10 dní.

Cena kúry je 480 eur. Súčasťou je balíček s dvoma dôležitými prípravkami na domácu starostlivosť, ktoré budete používať počas omladzovacej kúry.

avatar

Viktorija

Cenník

 • 1 ošetrenie Mezoboost 168 €
 • 3 ošetrenia Mezoboost + 2 ochranné krémy ako darček 500 €
 • Chemický peeling, tvár 98 €

  90 min.

 • Chemický peeling, tvár + krk 118 €

  90 min.

 • Chemický peeling, tvár + krk + dekolt 135 €

  120 min.

Ukážky mojich prác

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu